Romantický víkend na gotickém hradě – Liptov

Nevšední zážitek je garantován pokud se rozhodnete vyzkoušet vskutku královský pobyt Romantický víkend na gotickém hradě.

Zde je kompletní program balíčku Romantický víkend na gotickém hradě: tentokrát jsme pro Vás připravili originální pobyt, který Vás zavede do komplexu hradu a zámku ze 14. století v Liptovském regionu (jen necelé dvě a půl hodiny od hranic s ČR). Hrad, který byl od ranného středověku kontrolním bodem na obchodní stezce mezi střední a jihovýchodní Evropou se v 16. století rozrostl o zámecký komplex a v 21.století se stane Vaší novou rezidencí. Luxusní pokoje nejvyššího standardu zařízené starožitným nábytkem ve stylu Empír, Secese a Biedermayer, které jsou součástí tohoto balíčku, jistě navodí jedinečnou atmosféru pobytu.

Ihned po příjezdu budete přivítáni sektem a dáma květinami. Během pobytu Vám budou personálem servírovány snídaně dle Vašeho výběru až do postele. Gurmánským zážitkem bezpochyby bude luxusní romantická čtyřchodová večeře při svíčkách v hradní restauraci. Nechybí ani relaxace v podobě neomezeného vstupu do moderního hotelového wellness centra, které obsahuje bazén s masážními tryskami, whirpool a finskou saunu.

Pokud navíc vyšetříte nějaký čas, tak blízké okolí Liptova s vrcholky Nízkých Tater jsou ideální místa na vydařený výlet.

K Romantickému víkendu na gotickém hradě lze doobjednat

K Romantickému víkendu na gotickém hradě je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár – 4 200 Kč, 2) Balíček Thai Relax – celková thajská aromamasáž pro dámu, celková thajská masáž pro pána – 2 999 Kč, 3) Druhá romantická večeře pro pár – 1 400 Kč. Doobjednávky k romantickému víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Můžete se těšit na luxusně vybavené pokoje nejvyšší kategorie, které nabídnou skutečně zážitkové ubytování. Pokoje jsou zařízeny starožitným nábytkem ve stylu Empír, Secese a Biedermayer. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, LCD televizor, fén, župan a WiFi připojení k internetu. Na vyžádání je možná přistýlka či dětská postýlka. Jedná se o hotel 4* standardu.

Stravování

Romantický víkend na gotickém hradě zaručeně potěší i milovníky dobrého jídla. Každé ráno Vám bude snídaně dle Vašeho výběru servírována hotelovým personálem až do postele. Výběrovou romantickou čtyřchodovou večeři při svíčkách z kulinářského umění hotelového šéfkuchaře si vychutnáte přímo v hradní restauraci. Mimo hradní restaurace Vám bude k dispozici i bar a sezónně příjemné posezení na letní terase.

Lokalita romantického víkendu

Nízké Tatry / Liptov – u Liptovského Mikuláše (necelé dvě a půl hodiny od hranic s ČR)

Zajímavosti okolí

Blízké okolí nabízí mnoho možností na zajímavé výlety, sportovní vyžití a relaxaci. Můžete se vypravit například na túru do Nízkých Tater, za relaxem do termálních lázní Bešeňová nebo do populárního aquaparku Tatralandia či poznávat další krásná místa regionu Liptov.

Ostatní

Romantický víkend na gotickém hradě je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 4 200 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřeném parkoviště pro hosty. Vás domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Hotel disponuje bezbariérovým přístupem.

Cena

10 999 Kč za pár (5 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 440 bodů

romantický víkend na hraděubytování na hraděvíkend na hradě pobytromantický víkend na hraděvíkend na gotickém hraděubytování na hraděvíkend na hradě ubytováníromantický víkend na hraděromantický víkend ubytovánívíkendy na hradě romantické

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.