Stříbrný poukaz

Nevíte jaký romantický víkend vybrat jako dárek? Žádný problém, objednejte Volný poukaz a výběr pobytu přenechejte na obdarované. Ti budou následně moci vybírat ze všech pobytů z celé naší nabídky. Když si vyberou levnější pobyt než je hodnota poukazu je možné balíček rozšířit o další služby, pokud si vyberou dražší pobyt, tak doplácí pouze rozdíl v ceně.

Volný poukaz lze uplatnit i na více pobytů najednou. Pokud by Vám nevyhovovaly cenové relace volných poukazů, tak rádi připravíme poukaz v hodnotě dle vašeho přání. Platnost Volného poukazu je 6 měsíců. Obdarovaní od nás obdrží dárkový certifikát společně s veškerými informacemi pro následný výběr pobytů. Volný poukaz je jistotou, že obdarovaní si zvolí přesně takový romantický víkend, po kterém skutečně touží.

Pokud na dárek spěcháte, tak Volný poukaz Vám dokážeme doručit emailem do 10 minut od objednávky, poštou do druhého dne. V případě dotazů na Volný poukaz i pro expresní objednávku nás prosím kdykoliv kontaktujte na 739 907 010.

Další informace k nabídce Volných poukazů i důvody proč zvolit tuto formu dárku naleznete zde.

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.