Prodloužený víkend v Hluboké nad Vltavou

Akce – Prodloužený víkend v Hluboké nad Vltavou nyní v akční nabídce se slevou 3 000 Kč na libovolný termín pobytu

Prodloužený víkend v Hluboké nad Vltavou dokonale skloubil pobyt v nádherném koutě jižních Čech se zajímavým programem. Pokud chcete prožít čtyři vydařené dny v oblíbeném hotelu, vychutnat si romantickou večeři, masáže či neomezený vstup do relaxačního centra tak vybíráte zcela správně.

Zde je kompletní program pobytu Prodloužený víkend v Hluboké nad Vltavou: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v hotelu 4* kategorie v Hluboké nad Vltavou, který se nachází jen několik málo kroků od samotné zámecké dominanty.

Během prodlouženého víkendu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a nebude chybět ani tříchodová romantická večeře. Dále si zaručeně nenecháte ujít prohlídku jednoho z nejvíce navštěvovaných zámků v naší zemi, který se řadí mezi evropské architektonické skvosty. A jistě budete i relaxovat. Součástí balíčku jsou dvě hodinové klasické masáže celého těla a jako bonus ještě přidáme neomezený vstup do hotelového relaxačního centra, které obsahuje bazén s protiproudem, whirlpool, saunu a infrasaunu během celého pobytu. (pobyt je možné absolvovat jako prodloužený víkend nebo kdykoliv v pracovním týdnu na 4 dny a 3 noci)

K Prodlouženému víkendu pro dva na Hluboké lze doobjednat

K pobytu Prodlouženývíkend pro dva Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 2 500 Kč, 2) Doobjednávka romantické večeře pro pár – 1 000 Kč, 3) Vyjížďka kočárem po Hluboké s přistavením kočáru před hotel – 1 800 Kč, 4) Welcome set – kytice růží pro dámu a láhev kvalitního sektu pro pána po příjezdu – 999 Kč, 5) Pohoštění na pokoj – variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína – 599 Kč, 6) Balíček Relax – medová masáž a medový zábal pro dámu, rekondiční masáž pro pána – 1 599 Kč, 7) Balíček Hluboká Exklusive – čokoládová masáž a čokoládový zábal pro dámu a thajská masáž aromatickými oleji pro pána – 1 999 Kč, 8) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně) – 3 399 Kč, 9) Golf Hluboká – 2x Green fee na 18 jamkové hiště + hodinový soukromý trénink s trenérem – 4 220 Kč, 10) Beauty balíček – líčení od profesionální vizážistky pro dámu, klasická regenerační masáž pro pána – 1 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV- SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem.

Stravování

V ceně pobytu Prodloužený víkend v Hluboké jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každý den a romantická večeře pro pár. V případě zájmu lze doobjednat polopenzi (viz K víkendu lze doobjednat). K dispozici Vám bude nejen stylová hotelová restaurace, ale i caffe bar s letní terasou.

Lokalita prodlouženého víkendu

Jižní Čechy – Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází nedaleko zámku)

Zajímavosti okolí

Na zámek Hluboká to budete mít “co by kamenem dohodil“ a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní

Prodloužený víkend v Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné čtyři dny a tři noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Cena

11 999 Kč  po slevě 8 999 Kč za pár  (4 499 Kč / osoba) hodnota pobytu 360 bodů

romantická noc Hluboká romantická noc na Hluboké romantický večer pro dva ubytování Hluboká nad Vltavou hotely romantický večer na Hluboké víkendové pobyty - Hluboká romantická večeře romantická noc v Hluboké ubytování Hluboká levně romantická noc v Hluboké ubytování Hluboká levně romantická noc v Hluboké pro dva

Mapa

Z hodnocení klientů

Chtěli bychom moc poděkovat za krásny pobyt, který jsme díky poukazu od vaší firmy absolvovali v Hluboké. Na hotelu by milý pesonál, šikovná paní masérka i příjemná obsluha v restauraci což není v našich končinách rozhodně standard a prosím jestli můžete předat pochvalu na hotel. I když to máme přes celou republiku tak se na Hlubokou zas rádi vrátíme, protože tam bylo opravdu moc hezky. manželé Žižkovi

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.